کرج، چهارراه طالقانی، روبروی برج آموت، خیابان قائم، پلاک 125
در چالش یلدایی آوا شرکت کرده و جایزه بگیرید
 
در دورهمی یلدای امسال قطعه "آوای یلدایی" را با ساز یا آواز خود اجرا کنید و ویدئو اجرا را برای ما ارسال کنید.

شما میتوانید نت و فایل صوتی قطعه "آوای یلدایی" را دانلود نموده و به همراه آن اجرا نمایید. فایل صوتی به دوصورت در اختیار شما قرار گرفته است. یکی فقط بصورت موسیقی زمینه (بکینگ ترک) آماده شده است (هم با ملودی و هم بدون ملودی) و دیگری به همراه متن شعر میباشد. شما میتوانید بسته به نوع ساز خود یکی از آنها را انتخاب کرده، در دورهمی خانوادگی شب یلدا آنرا پخش نموده و به همراه آن اجرا نمایید.

دانلو نت (کلیک کنید)
دانلود فایل صوتی بدون ترانه همراه ملودی (کلیک کنید)
دانلود فایل صوتی آکومپانیمنت (کلیک کنید)
دانلود فایل صوتی به همراه ترانه (کلیک کنید)
ترانه سرا احمد شمس

دوباره یلدا اومد
شادیم و خوشحال
کنار هم جمع شدیم
از دوست و آشنا
شعر و فال و یک غزل
موسیقی و ساز
غما رو بیرون کنیم از جان و دلها
تا که شادیا بمونه، بمونه با ما
همه با هم میخونیم کوک و هم آوا

(توصیه میگردد خوانندگان از فایل صوتی بدون متن شعر استفاده نمایند، نوازندگان سازهای کوبه ای ازفایل به همراه متن شعر و نوازندگان سازهای ملودیک از فایل صوتی بودن ملودی استفاده نمایند. که البته همه اینها به سلیقه شما قابل تغییر میباشند)
- ویدئوها باید از هر نظر(کیفیت تصویر، کیفیت صدا، عمودی بودن دوربین و تصویر، نوع پوشش افرادِ داخل تصویر و ...) در شرایطی باشند که قابلیت نشر در صفحات آوا راداشته باشند. بدیهی است هرکدام از ویدئوها که شرایط فوق رانداشته باشند از چالش حذف خواهند شد.
- کلیه ویدئوها فقط در پیام رسان تلگرام و به شماره اختصاصی آوا 09028375222 ارسال شوند.
- مشخصات کامل نوازنده، مدت آموزش و نام استاد (اساتید) ذکر شود.
- اجراهای دریافتی موردارزیابی داوران آوا قرار گرفته و از بین آنها دوازده اجرا به مرحله نهایی راه پیدا میکنند. اجراهای منتخب در صفحه آوا منتشر شده و طی دو مرحله از مخاطبین در مورد آنها نظرسنجی میگردد و در نهایت به سه نفری که بیشترین رای مخاطبین را جلب نمایند جوایزی به رسم قدردانی تقدیم میگردد.
- به نفر سوم کارت VIP برنز (یا یک ماه کلاس تخصصی رایگان)، نفر دوم کارت VIP نقره (یا دوماه کلاس تخصصی رایگان)  و به نفر اول کارت VIP طلایی (یا سه ماه کلاس تخصصی رایگان) تعلق خواهد گرفت. انتخاب بین دریافت کارت VIP و یا کلاس رایگان با منتخبین میباشد.
  • مهلت ارسال آثار تا پنجم دیماه خواهد بود. مرحله اول نظر سنجی روز هشتم دیماه در صفحه اینستاگرام آوا انجام شده و مرحله دوم آن روز دهم دی برگزار خواهد شد و درهر مرحله مخاطبین بیست و چهار ساعت مهلت دارند تا نظر خود را ثبت نمایند.
سربلند و پیروز باشید
موسیقی آوا
نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی