کرج، چهارراه طالقانی، روبروی برج آموت، خیابان قائم، پلاک 125
در چالش نوروزی کوک و آوا شرکت کرده و جایزه بگیرید
 
در نوروز  امسال قطعه "آوای نوروزی" را با ساز یا آواز خود اجرا کنید و ویدئو اجرا را برای ما ارسال کنید.

شما میتوانید نت و فایل صوتی قطعه "آوای نوروزی" را از لینکهای زیردانلود نموده و به همراه آن اجرا نمایید. فایل صوتی به دوصورت در اختیار شما قرار گرفته است. یکی فقط بصورت موسیقی زمینه (بکینگ ترک) آماده شده است (هم با ملودی و هم بدون ملودی) و دیگری به همراه متن شعر میباشد. شما میتوانید بسته به نوع ساز خود (و البته با مشورت استادتان) یکی از آنها را انتخاب کرده، آنرا پخش نموده و به همراه آن اجرا نمایید.

دانلو نت (کلیک کنید)

دانلود فایل صوتی بدون ترانه، همراه با ملودی (کلیک کنید) 
مناسب برای خواندن

دانلود فایل صوتی آکومپانیمنت (کلیک کنید) 

مناسب سازهای ملودیک مانند گیتار، پیانو، سنتور، تار، فلوت و ...

دانلود فابل صوتی بدون پرکاشن (کلیک کنید)

مناسب سازهای پرکاشن مانند تنبک، کاخن، داربوکا و ...

دانلود فایل صوتی به همراه ترانه (کلیک کنید) 

مناسب برای همه سازها


مژده بده اومد بهار
شادی کن و غمگین مباش
صدای ساز و دهلش چه خوش صداست کوک و آواش
صدای ساز و دهلش چه خوش صداست کوک و آواش
سبزه و سیر و سمنو
سکه و سیب و سنجداش
هفت سینمون کامل میشه با ماهی ها و سکه هاش
بیا با هم ساز بزنیم تو چالش کوک و آوا
بیا با هم ساز بزنیم تو چالش کوک و آوا


ترانه سرا احمد شمس
  • (توصیه میگردد خوانندگان از فایل صوتی بدون متن شعر استفاده نمایند، نوازندگان سازهای کوبه ای ازفایل به همراه متن شعر و نوازندگان سازهای ملودیک از فایل صوتی بودن ملودی استفاده نمایند. که البته همه اینها به سلیقه شما و توصیه استادتان قابل تغییر میباشند)
  • ویدئوها باید از هر نظر(کیفیت و سطح نوازندگی و اجرا، کیفیت تصویر، کیفیت صدا، عمودی بودن دوربین و تصویر، نوع پوشش افرادِ داخل تصویر و ...) در شرایطی باشند که قابلیت نشر در صفحات آوا راداشته باشند. بدیهی است هرکدام از ویدئوها که شرایط فوق رانداشته باشند با نظر داوران از چالش حذف خواهند شد.
    - مهلت ارسال آثار تا ساعت 24 روز 15ام فروردین ماه 1403 خواهد بود.
  • کلیه ویدئوها فقط در پیام رسان تلگرام و به شماره اختصاصی آوا 09028375222 ارسال شوند.
  • مشخصات کامل نوازنده، مدت آموزش و نام استاد (اساتید) ذکر شود.
  • اجراهای دریافتی مورد ارزیابی داوران آوا قرار گرفته و از بین آنها 48 اجرای منتخب به مرحله بعدی راه پیدا میکنند. اجراهای منتخب در صفحه آوا منتشر شده و طی سه مرحله از مخاطبین در مورد آنها نظرسنجی میگردد. نظر سنجی اول روز 18ام فروردین ماه انجام شده و در این مرحله از بین 48 منتخبِ داوران، 12 نفر به انتخاب مخاطبینِ صفحه آوا به مرحله بعدی راه پیدا میکنند. نظر سنجی بعدی 21ام فروردین ماه انجام شده و سه نفر به مرحله نهایی راه پیدا میکنند. نظر سنجی نهایی روز 25ام فروردین انجام شده و نفرات اول تا سوم مشخص میگردند و در نهایت به سه نفری که بیشترین رای مخاطبین را جلب نموده اند جوایزی به رسم قدردانی تقدیم میگردد.
  • به تمام دوازده نفری که به مرحله دوم راه یافته اند لوح سپاس اهدا خواهد شد.
  • به نفر سوم کارت هدیه به ارزش ده میلیون ریال، نفر دوم کارت هدیه به ارزش بیست میلیون و به نفر اول کارت هدیه سی میلیون ریالی تعلق خواهد گرفت.
  • مهلت ارسال آثار تا پانزدهم فروردین 1403 خواهد بود. نظر سنجی ها در صفحه اینستاگرام آوا به نشانی ava.music.academy@ در قالب استوری انجام شده و درهر مرحله مخاطبین بیست و چهار ساعت مهلت دارند تا نظر خود را ثبت نمایند و بدیهی است که نفراتی که بیشترین رای را بیاورند به مرحله بعدی راه پیدا خواهند کرد.
سربلند و پیروز باشید
موسیقی آوا
نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی