امیر احمدی

امیر احمدی

گیتار پاپ، فلامنکو
متولد 1366
ساز تخصصی: گیتار فلامنکو
دانشجوی کارشناسی در رشته ی گیتار کلاسیک
پیشینه هنری
گیتار فلامنکو را از سال 1384 در کرج نزد مجید سرحدی آغاز نموده است. پس از گذراندن دوره مقدماتی نزد بهرام آقاخان رفته و دوره های متوسط و پیشرفته را به مدت 3 سال گذرانده است.
و هنگام گذراندن دوره کاردانی در دانشگاه جامع علمی کاربردی ( کنسرواتوار تهران) واحد گیتار فلامنکو را با احسان فرامرزی ادامه داده است و تجربه های پیشین را با دید آکادمیک و فنی مرور کرده و همچنین رپرتوار اجرا را گسترش داده است و در این دوره اجراهایی را در کنسرواتوار و آموزشگاه های متعددی نظیر آموزشگاه دانشمند (فرزاد دانشمند) و آموزشگاه پارس برگزار نموده است.
همچنین در واحد گیتار کلاسیک کارینا کیمیایی به فراگیری تکنیکها و موزیکالیته گیتار کلاسیک پرداخته و با فرم های گیتار کلاسیک آشنا شده است.
در حال حاضر مشغول به گذراندن دوره کارشناسی در رشته گیتار کلاسیک نزد پیمان فخاریان در دانشگاه جامع علمی کاربردی واحد 46 فرهنگ و هنر بوده و دوره های آهنگسازی و نوازندگی در سبکهای مختلف جغرافیایی، ریتمیک و هارمونی گیتار فلامنکو را نزد استاد کامبیز پاکان میگذراند.
در مجموع تا کنون دوره های تئوری. سلفژ و هارمونی را زیر نظر اساتیدی همچون: استاد دیبازر. احسان صبوحی. آیدین صمیمی مفخم. جودت. استاد نادر مشایخی. خانم دکتر افسری و... در دانشگاه گذرانده است.
رپرتوار تدریس امیر احمدی خلج ترکیبی از قطعات و تمرینها و درسهایی از کتابهای چاپ شده در ایران مانند: خوان مارتین. پاکو پنیا. سابیکاس. توماتیتو.و....
به علاوه کتابهای انتشارات encuentro با آهنگسازی و نوازندگی : توماتیتو، خراردو نونیز، چیکوعلو، موراییتو چیکو و.... و مجموعه کتابهای مختلف از آلبومهای نوازندگان بزرگی همچون پاکو د لوسیا. بیسنته آمیگو. مانولو سنلوکار و......است.
نامبرده توانایی تدریس فرمهای پایه و استاندارد فلامنکو را دارد. فرمهایی که لازمه آهنگسازی در فلامنکو بوده و به صورت سینه به سینه نزد استاد کامبیز پاکان آموخته است.
امیر احمدی خلج نوازنده گیتار فلامنکو و مدرس سبکهای فلامنکو و پاپ دارای کارت صلاحیت تدریس از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است.
در حال حاضر شیوه نوازندگی وی ترکیبی از تکنیک نوازندگان منطقه کانیو روتو در مادرید، لحجه و هارمونی مورد علاقه شهر خرز و آهنگسازانی با سبکهای شخصی مانند: پاکو د لوسیا، توماتیتو، خراردو نونیز، بیسنته آمیگو، خرونیمو مایا، آنتونیو ری، دیه گو دل مورا او.... است.
روزهای حضور
یکشنبه، دوشنبه، چهارشنبه، پنجشنبه، جمعه
بازگشت
آموزشگاه موسیقی آوا
info@ava-academy.irایمیل آموزشگاه موسیقی آوا
+98 26 327 18 779
+98 26 327 14 182
تلفن آموزشگاه موسیقی آوا
کرج- چهارراه طالقانی-روبروی برج آموت - خیابان قائم- پلاک125 آموزشگاه آواتلفن آموزشگاه موسیقی آوا
نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی