کرج، چهارراه طالقانی، روبروی برج آموت، خیابان قائم، پلاک 125

متولد: 1357
ساز تخصصی: پیانو
کارشناس نوازندگی حرفه‌ای ساز کلاسیک
مدرس پیانو (ایرانی-کلاسیک)، سلفژ، تئوری موسیقی و کیبورد
مدرس هنرستان موسیقی - کرج
مدرس و مشاور آنلاین موسیقی
تدریس تخصصی "پیانو کودک"

روزهای حضور

پنجشنبه

پیشینه هنری

فراگیری موسیقی را از سال ۱۳۶۹ با نواختن پیانو و کیبورد نزد اساتید: آرداشس تارپین یان ، آندره آرزومانیان و مصطفی کمال پورتراب آغاز کرد.
پس از ۴سال در کنار موسیقی کلاسیک علاقمند به فراگیری موسیقی سنتی ایران شد و همزمان به فراگیری سنتور و تمبک نیز پرداخت و در این رشته از محضر اساتیدی چون "فرامرز پایور" و "آقایی" بهره جست.

پس از ورود به دانشگاه موسیقی به فراگیری علوم موسیقی کلاسیک پرداخت و همزمان به تحقیق و تحصیل در زمینه موسیقی جز و بلوز همت گمارد.
 
خلاصه‌ای از سوابق تدریس و فعالیت‌های هنری ایشان:
 
- شروع به تدریس از سال ۱۳۷۴ در آموزشگاه‌های موسیقی در سطح استان‌های تهران، البرز و قزوین

- در حال حاضر مدرس در هنرستان موسیقی مهرگان کرج و آموزشگاه‌های موسیقی هوم (تهران)، آرتیمان، کوک و سرو (کرج)

-پیانیست آنسامبل هوم (گروه موسیقی خندوانه)

 - سوابق تدریس آنلاین از سال ۲۰۱۲ در سراسر ایران و کشورهای مختلف جهان

- فعالیت در صدا و سیما و رادیوی جمهوری اسلامی ایران و استان البرز بعنوان پیانیست و نوازنده کیبورد، شامل اجراهای متعدد زنده در برنامه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی در شبکه‌های پنج، نسیم، جام جم، البرز  صبح جمعه با شما، رادیو پایتخت، جمعه ایرانی، رادیو جوان، رادیو پیام، خندوانه و...

برخی از اساتیدی که ایشان در فراگیری علوم مختلف موسیقی از جمله : "فرم، سلفژ، هارمونی، کنترپوان، ارکستراسیون، سازشناسی، آهنگسازی، نوازندگی، آواز کلاسیک، تئوری موسیقی و..." در محضرشان تلمذ کردند؛ اساتید: مصطفی کمال پورتراب، فرامرز پایور، محمدنوری، آرداشس تارپین‌یان، محسن الهامیان، آندره آرزومانیان، افشین ضیائیان، فرشید پاتینیان، دکتر محسن میرمهدی، نادر مشایخی، الیاس دژاهنگ، شهرام توکلی، علی اکبر قربانی، احسان صبوحی، مجید سینکی، کاوه جودت، مسعود پیروی

همه اساتید
نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی