آموزشگاه موسیقی آوا

http://www.ava-academy.ir/

توجه                                                             توجه

هنرجویان گرامی برای مشاهده ی نتایج آزمون خود به قسمت پیام ها در پنل شخصی خود در سایت آموزشگاه
مراجع کنید.


فراخوان کلاس های گروهی کودکان

زیرنظر استاد سینا خیرابادی
متناسب رده ی سنی ۶ تا ۱۲ سال
کلاس کر کودکان نیازمند تست اولیه میباشد که توسط استاد مربوطه انجام میشود
کودکان در این کلاس آموزش سلفژ، ریتم خوانی، نت خوانی و همخوانی را به صورت
گروهی تجربه میکنند
ظرفیت کلاس ها محدود میباشد و تنها تا یکم اردیبهشت مهلت برای ثبت نام دارید

  

ورکشاپ استرسورکشاپ استرس  زیر نظر استاد ویلیام نیری در تاریخ 14 اردیبهشت از ساعت

9 الی 13 برگزار می شود.ظرفیت کارگاه محدود میباشــد لذا علاقمندان تنها

میتوانند تا تاریخ 12 اردیبهشت ثبت نام خود را انجام دهند.برای کسب جزئیات

کلاس ها و رزرو با کادر اداری آموزشگاه
تماس حاصل نمایند. 
کارگاه هارمونی پاپکارگاه هارمونی زیر نظر استاد ویلیام نیری در سه جلسه ی 4 ساعته از 9 تا 13 

در تاریخ 21 و 28 اردیبهشت و 4 خرداد برگزار می شود.ظرفیت کارگاه محدود 

میباشد لذا علاقمندان میتوانند برای کسب جزئیات کلاس ها و رزرو با کادر اداری

آموزشگاه
تماس حاصل نمایند.
تئاتر موزیکال شهر جادویی

به کارگردانی سرکارخانم مژگان فرازانی 
در تاریخ 1396/12/03 ساعت 18 در سالن آمفی تئاتر آوا برگزار مشود

منتظر حضور سبز شما عزیزان هستیم

قابل توجه عزیزانی که تمایل دارند در گروه تئاتر آوا عضو شوند:

شرکت در کلاس های تئاتر برای عموم رایگان می باشد لذا والدینی که تمایل دارن فرزندانشان در تئاتر های بعدی شرکت کنند می توانند برای تست تئاتر با کادر اداری آموزشگاه برای تست هماهنگ کنند و
در صورت پذیرفته شدن می توانند در کلاس ها حضور داشته باشند.
سومین جشنواره ی موسیقی فجر البرز

آکادمی موسیقی آوا برگزار میکند:

گروه موسیقی فراق

2 بهمن ماه

ساعت 20 

سالن سیروس صابر (کرج خیابان مطهری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی)

برای تهیه ی بلیط به لینک سایت ایران کنسرت در زیر مراجعه نمایید

ایران کنسرت

سومین جشنواره ی موسیقی فجر البرز

آکادمی موسیقی آوا برگزار میکند:

ارکستر و گروه کر آوام 

3 بهمن ماه

ساعت 20 

سالن سیروس صابر (کرج خیابان مطهری اداره ی فرهنگ و ارشاد اسلامی)

برای تهیه ی بلیط به لینک سایت ایران کنسرت در زیر مراجعه نمایید

ایران کنسرتمستر کلاس آواز
زیر نظر استاد خسرو علمیه

(فارغ التحصیل وین، اپرا، لید، اوراتوریو)

برای بار دیگر درتاریخ 12 دی ماه در آموزشگاه موسیقی آوا برگزار میشود.

متقاضیانی که تمایل به شرکت در مسترکلاس را دارند می توانند برای رزرو کلاس با آموزشگاه موسیقی آوا تماس بگیرند.

توجه داشته باشید که ظرفیت محدود می باشد و الویت با کسانی است که زودتر ثبت نام خود را انجام دهند.

   تئاتر موزیکال شهر سازها

به در خواست مکرر شما عزیزان تئاتر موزیکال شهر سازها برای بار دوم به سرپرستی سرکار خانم مژگان فرازانی در تاریخ جمعه 24 آذرساعت 17:30 برگزار می شود.

همچنین برنامه ویژه ای هم از گروه موسیقی کودکان به سرپرستی استاد فرزاد حکیم رابط به منظور علاقه سنجی و آشنایی با موسیقی کودکان خواهیم داشت.

شرکت در کلاس های تئاتر برای عموم رایگان می باشد لذا والدینی که تمایل دارن فرزندانشان در تئاتر های بعدی شرکت کنند می توانند برای تست تئاتر در تاریخ 18 و 25 آذر ماه ساعت 19 به آموزشگاه آوا مراجعه نمایند و در صورت پذیرفته شدن می توانند در کلاس ها حضور داشته باشند.

منتظر حضور سبز شما عزیزان هستیم

🌺🌺

تئاتر موزیکال

دومین دوره تئاتر موزيكال آوا به سرپرستی سرکار خانم مژگان فرازانی با بهرمندی از استعداد هنرجویان آوا و کوک روز جمعه 26 مرداد ساعت 19 در سالن آمفی تئاتر آموزشگاه آوا برگزار می شود

مرکز تهیه ی بلیت :آموزشگاه آوا(فراخوان انتخاب بهترين هنرجويان اموزشگاه كوك و آوا جهت شركت در دوره سوم تئاتر موزيكال)

تئاتر موزیکال

اولين دوره تئاتر موزيكال اوا به سرپرستی سرکار خانم مژگان فرازانی با بهرمندی از استعداد هنرجویان آوا و کوک روز جمعه 29 اردیبهشت ساعت 19 در سالن آمفی تئاتر آموزشگاه آوا برگزار می شود

مراکز تهیه ی بلیت :آموزشگاه آوا و کوک(فراخوان انتخاب بهترين هنرجويان اموزشگاه كوك و آوا جهت شركت در دوره دوم تئاتر موزيكال)
کنسرت ارکستر و گروه کر آوا به سرپرستی سینا خیرآبادی در تاریخ 8 اردیبهشت در سالن فارابی دانشگاه هنر برگزار می شود
اجرای رکوییم موتسارت


Mozart, Vivaldi, Grieg


برای تهیه ی بلیط به سایت زیر مراجعه کنید

تیوالکنسرت استاد شهرداد روحانی
این هفته کنسرت استاد شهرداد روحانی را در پیش داریم. کنسرتی که شاید دیگر درشهر ما تکرار نشود. استاد روحانی یکی از چهره های سرشناس و بین المللی موسیقی کشورمان هستند. شهرت ایشان زمانی به اوج رسید که قطعات آهنگساز مشهور یونانی بنام یانی را برای ارکستر تنظیم کرده و اجرای آنرا رهبری نمودند.
می توانید اجراهای مختلف از این استاد بزرگوار را در کانال تلگرام آموزشگاه مشاهده کنید
آرزومندیم که شما عزیزان با حضور گرمتان در این شب خاطره انگیز ما را همراهی نمایید.


          

مستر کلاس شیوه ی سنتورنوازی معاصر


هنرجویان گرامی


با افتخار به اطلاع میرساند که برای اولین بار در سطح کشور استاد "اردوان کامکار" مستر کلاس در زمینه "شیوه سنتور نوازی معاصر" برگزار مینمایند.
این کلاس با محوريت موضوعات

ریتم،متر،ملودی ،کوک ،مضراب گذاری،ارتیکولاسیون،دینامیك ،اگوگیک ،پاسچر ،تکنیک ،سونوریته
برگزار میگردد.

در این کلاس سه تن از شاگردهای برجسته استاد که آنها نیز به نوبه خود از درجه استادی برخوردار بوده و رزومه کاری بسیار پرباری دارند، استاد را همراهی مینمایند.
مهیار طریحی، مصطفی مومنیان و سیاوش کامکار در این روز همراه استاد اردوان کامکار خواهند بود.

زمان: 7 بهمن 1395 ساعت 11 صبح
مکان: سالن آمفی تئاتر آموزشگاه موسیقی آوا

به دلیل محدودیت پذیرش، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام خود را تکمیل نمایند.
برای کسب اطلاعات تکمیلی با دفتر آموزش تماس حاصل فرمایید

                                                       شهرداد روحانی زاده ۶ خرداد ۱۳۳۳ موسیقیدان، آهنگساز، رهبر ارکستر ایرانی است. وی در تابستان ۱۳۹۵ به عنوان رهبر ارکستر سمفونیک تهران انتخاب شد.

 

زندگینامهشهرداد روحـانی در ۶ خرداد ۱۳۳۳ به دنیا آمد. پدرش رضا روحـانی موسیقیدان بود. روحانی پس از اتمام تحصیلات در هنرستان موسیقی تهران به قصد ادامه تحصیل در رشته موسیقی عازم وین شد.وی در سال ۱۹۷۵ در رشته آهنگسازی و تنظیم موسیقی از آکادمی موسیقی وین در اتریش فارغ‌التحصیل شد.

 

فعالیت


 

سبک وی معاصر و تا حدی در مقایسه با برادر خود انوشیروان روحانی و جواد معروفی موسیقی عصر نو به‌شمار می‌رود.

او دوره‌های مقدماتی موسیقی را از محضر برادر بزرگ خود انوشیروان روحانی فراگرفت. شهرت روحانی بیشتر به دلیل تنظیم و رهبری ارکستر کنسرت یانی است که به همراه ارکستر سلطنتی فیلارمونیک  (Royal Philharmonic Orchestra)در فضای باز در پارتنون واقع در آتن پایتخت یونان انجام شد. این کنسرت تحسین و نقد بینندگان را در پی داشت که به پربیننده‌ترین برنامهٔ پخش شده از تلویزیون در آمریکا، و دومین موزیک ویدئوی پرفروش در تاریخ جهان پس از موزیک ویدیوی «تریلر مایکل جکسون» تبدیل شد.

شهرداد روحانی تاکنون نه تنها قطعات مختلفی را در سبک‌های متفاوت ساخته، بلکه جوائزی را نیز دریافت نموده است. وی همچنین از دانش آموختگان هنرستان هنرهای زیبا (کنسرواتوار) وین در اتریش است که جوائز و بورسیه‌های تحصیلی مختلفی، هم در اروپا و هم در آمریکا نظیر A.K.M Scholarship در وین پایتخت اتریش، و ASCAP Scholarship در لس آنجلس در ایالت کالیفرنیای آمریکا را دریافت کرده است.

آقای روحانی، مدعی است رئیس و رهبر ارکستر سمفونی COTA لس آنجلس بوده است.[نیازمند منبع] علاوه بر آن، او رهبری چندین ارکستر سمفونی معتبر را به عنوان رهبر مهمان بر عهده داشته که از آن جمله می‌توان ارکستر سلطنتی فیلارمونیک لندن، ارکستر سمفونیک مینسوتا، سمفونیک کلرادو، سمفونیک سن دیگو، سمفونیک ایندیاناپولیس، سمفونیک نیوجرسی، سمفونی فیلارمونیک زاگرب، سمفونی جوانان آمریکا، و غیره را نام برد.
روحانی در سال ۱۹۹۸ توسط دولت تایلند برای ساخت قطعه موسیقی مراسم افتتاحیه و اختتامیه سیزدهمین دوره بازی‌های آسیایی دعوت شد. این قطعه به عنوان محبوب‌ترین آهنگ این بازی‌ها انتخاب شد. آقای روحانی لوح‌فشرده‌های کلاسیک متعددی نظیر موسیقی باله چایکوفسکی، با همکاری سمفونی رادیو اسلواک برای دیسکاور کخ اینترنشنال تهیه نموده است. روحانی در سال ۱۹۹۹ جایزه پیکانس تایلند، که معتبرترین جایزه موسیقی و هنری این کشور است را از آن خود کرد. وی در زمینه ساخت و تنظیم موسیقی فیلم نیز فعال است. آهنگ "Connies Butterfly" با شهرتی جهانی یکی از بهترین آثار وی می‌باشد.

 

 برگزاری مسترکلاس رهبریاین کلاسها در دو سطح فعال و غیر فعال برگزارمیگردد.در طول برگزاری کلاس، ارکستر آوام حضور داشته و استاد دروس و نتایج حاصل از آنها را به شکل عملی توسط ارکستر به نمایش گذاشته و قطعا راندمان این کلاس، با کلاسی که صرفا به شکل نظری برگزار میگردد متفاوت خواهد بود.

شرکت کنندگان فعال کسانی هستند که استاد مستقیما با آنها کار کرده و دروس را به شکل نظری و عملی مرور مینمایند. این اشخاص اجازه دارند تا آموخته های خود را با همراهی ارکستر آوام پیاده سازی و تمرین نمایند.هنرجویان غیر فعال در تمام مدت کلاس (5 ساعت) حضور مستمر داشته و میتوانند از دروس استاد استفاده نمایند. اما استاد،مستقیما به آنها آموزش نخواهد داد و صرفا میتوانند از کلاس هنرجویان فعال بهره مند شوند. به این گروه، در پایان جلسه اجازه داده خواهد شد تا در زمان پرسش و پاسخ، سوالات خود را مطرح‌ نمایند و استاد با توجه به زمان در نظر گرفته شده پاسخ آنها را خواهد داد.

با توجه به نکات بالا، در این دوره تنها امکان پذیرش ۵ شرکت کننده فعال وجود دارد که هرکدام حدود ۱ ساعت تحت تعلیم استاد قرار خواهند گرفته و فرصت آن را خواهند داشت تا آموزه های خود را با ارکستر آوام تمرین نمایند.هزینه این دوره برای هنرجویان فعال ۴۰۰ هزار تومان بوده و در پایان، مدرکی مبنی بر گذراندن این دوره به ایشان اِعطاء خواهد شد.

 هزینه کلاس برای هنرجویان غیرفعال ۶۰ هزار تومان خواهد بود. لازم به ذکر است که ظرفیت پذیرش شرکت کنندگان غیر فعال نیز محدود و حداکثر برابر ۱۵ نفر میباشد.

اولویت شرکت، با افرادی است که زودتر مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایندزمان دقیق برگزاری کلاس متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

 سياتوسلاو ريخترRichter پيانيست برجسته قرن اخير در سال ۱۹۱۵ متولد شد. محل تولد او منطقه اى است در كشور اوكراين امروزى كه در طول ساليان تغيير نام يافته است. خانواده او را مى توان اساساً يك خانواده فرهنگى دانست. پدرش تحصيلات آكادميك موسيقى را سپرى كرده بود و مدتى به عنوان پيانيست كار حرفه اى خود را ادامه مى داد. اما بعدها بيشتر به آهنگسازى گرايش يافت. طبعاً خانواده سياتوسلاو نخستين آموزش هاى موسيقى را به او عهده دار شدند اما بعيد به نظر مى رسد كه تصميم داشته اند از همان ابتدا يك كنسرت پيانيست تربيت كنند. ريختر در خاطرات خود خاطرنشان مى كند كه در كودكى چندان رغبتى به پيانو نشان نمى داد و اين در حالى بود كه پدرش دائم از تنبلى فرزندش جوش مى زد. برخورد متين مادر سياتوسلاو شايد يكى از عواملى باشد كه فرزند هيچ گاه از تمرين زده نشود: «او را به تمرين مجبور نكنيد. اگر خودش بخواهد، پشت كلاويه ها خواهد نشست.» هيچ نشانه اى از نبوغ خارق العاده اى كه امروزه ما از ريختر مى شناسيم در دوران كودكى اش بروز پيدا نكرد. گويى سياتوسلاو به اندازه كافى عاشق موسيقى نبود. بالعكس، تئاتر او را به شدت تحت تاثير قرار مى داد. و از همين جا بود كه اپرا به يكى از علايق او درآمد. سياتوسلاو وارد مدرسه شده بود و طبعاً چندان از اين وضعيت راضى نبود. بديهى است كه او كودكى سركش بوده است كه قيد و بند رايج در مدرسه برايش تحمل ناپذير بوده اند. حاصل كار او در مدرسه به هيچ وجه درخشان نبود و تقريباً جزء شاگردان تنبل مدرسه محسوب مى شد. در تمامى اين مراحل تمرين پيانو نيز در جنب تمام امور ادامه مى يافت. سياتوسلاو گاهى براى ديگر اعضاى فاميل پيانو مى نواخت. در حين اين اجراهاى خانوادگى كاشف به عمل آمد كه خواهران «واسيلنا» كه همگى آدم هايى پا به سن گذاشته بودند و همگان آنها را آدم هايى از مدافتاده قلمداد مى كردند، رغبت خاصى به نواختن سياتوسلاو پيدا كرده اند. وقتى ريختر در حضور آنها مى نواخت جو حاكم كمى از شكل كنسرت تفريحى خانوادگى خارج مى شد.ريختر به يك باره متوجه شد كه يك پيانيست شده است و خواهران «واسيلنا» اولين شنوندگان كنسرت هاى او در خانه. ريختر توانست در شهر محل زندگى اش در يك گروه اپراى كوچك به عنوان آكومپانيمانيست استخدام شود. و اين براى يك نوجوان كه در آغاز راه تجربه اندوزى است، شرايط ايده آلى محسوب مى شود. اين امكان فراهم شده بود كه ريختر از نزديك با اپراهاى محبوب خود كه تقريباً همگى از آثار واگنر بودند در ارتباط باشد. او به همان اندازه كه به آثار پيانويى مى پرداخت، پارتيتورهاى مفصل اپرا را نيز در پيش رو داشت. اين سرآغاز گرايش ريختر به تفسير اركسترال از آثار پيانويى محسوب مى شود. بعدها همين امر به يكى از مشخصه هاى اصلى اجراى ريختر تبديل شد. در همين دوران ريختر به يك باره تصميم گرفت كه براى يك بار هم كه شده براى خود يك رسيتال عمومى ترتيب دهد. او تا پيش از اين تنها براى نزديكانش در كنسرت هاى خانوادگى تكنوازى كرده بود. اما حالا نوبت آن بود كه توانايى خود را در يك كنسرت عمومى كه غريبه ها با خريد بليت به آن مى آيند، محك بزند. قرار بر اين شد كه در اين كنسرت تنها آثار شوپن نواخته شود. آثارى چون اتود شماره چهار، پولونز فانتزى، بالاد شماره چهار و... نتيجه كار ريختر در اولين كنسرتش به طور خلاصه كاملاً اميدواركننده بود. او مى بايست به يك آكادمى جدى موسيقى وارد مى شد و بالطبع كنسرواتوار مسكو نخستين گزينه ريختر بود. در آن دوران پروفسور «هاينريش نويهاوس» در كنسرواتوار مسكو تدريس مى كرد و حضورش در اين آكادمى نقطه عطفى محسوب مى شد. نويهاوس حتى امروزه با گذشت حدود چهل سال از مرگش همچنان يك چهره ملى تلقى مى شود. با توجه به اينكه ريختر پيش از ورود به كنسرواتوار تحصيلات منظمى در موسيقى نداشت همگان با ترديد به او نگاه مى كردند. نويهاوس نواختن ريختر را شنيد و بلافاصله او را در كلاس هايش پذيرفت. از همين دوران تقريباً همه چيز تغيير كرد. در زمان كوتاهى ريختر تبديل به شاگرد بى رغيب كنسرواتوار شد. سرعت پيشرفت او كاملاً غيرطبيعى بود. نويهاوس پس از چندى اعتراف كرد كه ديگر چيزى براى ياددادن به ريختر ندارد. رپرتوار ريختر به شكل ترسناكى رشد مى كرد. كنسرت پشت كنسرت! محدوديت هاى حاكم در دولت وقت موجب شده بود كه ريختر بتواند تنها در داخل خاك كشورش فعاليت كند. بديهى است كه پس از حذف اين محدوديت ها و كسب رخصت سفر به خارج، ريختر به يك باره شهرت جهانى پيدا كند. اما تمامى اين مراحل به طرز عجيبى طى مى شد. ريختر به هيچ وجه سياسى نبود. اما جريان هاى سياسى موقعيت او را دستخوش تغيير مى كرد. او بى اختيار در خدمت جريان هاى سياسى قرار مى گرفت و تنها پس از چندى از حقيقت امر مطلع مى شد و جهت كارى خود را تغيير مى داد. گويى يك موج سراسرى پيرامون او را فرا گرفته بود، همه چيز را دگرگون مى ساخت و لاجرم پس از چندى همه چ يز مى بايست از نو آغاز شود. پايان فراغت از تحصيل ريختر Richter در كنسرواتوار مسكو تقريباً با پايان جنگ دوم مصادف شده بود و اين را مى توان يكى از بخت هاى حرفه اى ريختر تلقى كرد. ريختر تنها مى نواخت و كمتر موضع صريحى از خود نشان مى داد. حتى گفته مى شود كه وى به ندرت به چيزى غير از موسيقى مى انديشيده است. در هر صورت يك نكته واضح است و آن اينكه او به شدت از جريان هاى خارجى كه قرار بود رسالتش را تحت تاثير قرار دهند پرهيز مى كرد. و دقيقاً به همين سبب او در طول دوران فعاليت خود مشكل تراشى هاى عجيب و غريبى مواجه مى شد. از سوى ديگر از چنان نبوغى برخوردار بود كه سريعاً تغيير جهت مى داد و راه خود را از نو آغاز مى كرد و در يك چشم به هم زدن از همه سبقت مى گرفت. شمار كنسرت هاى او از حد قابل شمارش گذشت و ضبط هاى او نيز به همين شكل. به راستى امروزه كسى نمى داند كه ريختر چه قطعاتى را اصلاً ننواخته است. براى مثال ريختر سونات غول آساى بتهوون موسوم به «هامر كلاويد» را تنها يك بار در يك كنسرت نواخت و اين اجرا را هيچ وقت تكرار نكرد. در صورتى كه همين قطعه براى اغلب نوازندگان حرفه اى، پروژه اى چندساله محسوب مى شود. البته غرض در اينجا مقايسه بزرگان با يكديگر نيست. اما مايلم در اينجا يك باور شخصى ام را اعتراف كنم؛ ريختر تكرار نخواهد شد، همين!

Nowadays children are the most important person of the families and parents are looking for a manner to educate and civilize them better. Music training is one of the efficient method to develop and dehiscence of humans talents
Attending such an important mental disturbance made us to establish AVA music institute in 2004, and by collaborating with the best and skilled teachers AVA reached to the point that proudly presents the most pleasant and useful children's music training classes in the city

Afshin jalily ziyaeian (founder and director of AVA) respectfully inform varied music classes for all of you adult or child in AVA

AVA music academy
مدرسه موسیقی آوا

 

 

آموزشگاه موسيقي آوا از سال 1384 فعاليت خود را در شهر كرج آغاز نمود.آوا در همين مدت كم نشان داده كه آمده تا بهترين باشد.

اين آموزشگاه از ابتدا تلاش خود را بر پايه انتخاب مدرسين با تجربه، متخصص، تحصيلكرده و كارآزموده بنا نهاده است كه اين تلاش در وجود هنرجويان علاقمند و خوش ذوقي كه راهگشاي ما براي به بار نشاندن اهداف فرهنگي و هنري اين مجموعه هستند نمودار گشته است و شاهد اين ادعا، حضور چشمگير اين عزيزان در عرصه هاي مختلف تحصيلي و هنري در سراسر كشور ميباشد. كه ميتوان از آن جمله به رتبه اول تا سوم نوازندگي در جشنواره جوان، جشنواره دانش آموزي در سطح استان تهران، كسب رتبه اول مسابقات كشوري گيتار كلاسيك در دو سال پياپي و راه يابي تعداد قابل توجه اي از هنرجويان اين مركز در دانشگاه ها و مراكز آموزش عالي كشور و همچنين حضور تعدادي از آنها در آموزشگاه هاي معتبر سراسر كشور به عنوان مدرس اشاره نمود.

آوا با بهره گيري از اساتيد مجرب و كارآزموده، اقدام به برگزاري دوره ها، سمينارها و كارگاه هاي مختلف آموزشي در جهت توانمندسازي و ارتقاء كيفيت، در امر آموزش موسيقي نموده است.

 

همايش هاي علمي فرهنگي و كنسرتها

 

به دليل تعداد بسيار زياد اجراهاي مختلف جه توسط مدرسين و جه توسط هنرجويان اين مركز، تنها به بخشي از آنها اشاره ميكنيم:

* كنسرت فرهنگي- آموزشي ( كانون امام علي 1384)

*سمينار اصول اجراي موسيقي(1)- دانشگاه هنر سال1384

* كنسرت بزرگ پاپ (مجتبي كبيري)- ورزشگاه انقلاب 1384

* سمينار اصول اجراي موسيقي (2)- دانشگاه هنر سال 1385

* سمينار آواز-در جستجوي صداي شخصي- دانشگاه هنر ، سال 1385

* آشنايي با شيوه نوين سه تار نوازي(هنر دلبري با سه تار)، مؤسسه فرهنگي هنري پرداگستر 1385

* تكنوازي سنتور- مؤسسه فرهنگي هنري پرداگستر 1385

* سمينار آشنايي با تنبك و تاريخچه آن- آموزشگاه موسيقي آوا 1386

* كنسرت تنبك نوازي- سالن ارشاد(چمران) سال 1386

* رسيتال پيانو – آموزشگاه آوا 1386

* كنسرت گروه بزرگ كر آوا - مؤسسه فرهنگي هنري پرداگستر 1386

* كنسرت اركستر كودكان و نوجوانان آوا- كانون امام علي سال 1386

* كنسرت اركستر كودكان آوا- فرهنگسراي كوثر- آمفي تئاتر دانشكده كشاورزي سال 1386

  • کنسرت ارکستر و گروه کر آوام سالن چمران ( 1386) سالن امام علی ( 1386) سالن چمران (1387) برج آزادی ( 1388) سیروس صابر (1391 و 1392 و 1393)

سالن امام علی ( 1393) سالن شهید فهمیده (1394) ساین سیروس صابر( 1395) سالن فارابی ( 1396)

  • برگزاری تئاتر موزیکال کودکان تابستان و پاییز 1396 سالن آمفی تئاتر آوا
  • كنسرتهاي متعدد هنر جويي در سالن آموزشگاه ، براي هر ساز حداقل سالي دو مرتبه طي ساليان گذشته

 


حوزه فعاليت در زمينه آموزش موسيقي

 

*برگزاري دوره هاي آماده سازي جهت كنكور موسيقي در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد

* ارائه خدمات مشاوره اي رايگان جهت شركت در كنكور هنر در مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد

* تشكيل گروه كر ، آموزش و برگزاری مستر کلاس ها و کنسرتهای متعدد 

* آموزش تخصصي موسيقي به كودكان توسط كارشناسان مجرب و آشنا به روانشناسي كودك

* تشكيل گروه كر اركستر كودكان

* روش نوين آموزش آموزش مباني،سلفژ و تربيت شنوايي(Ear Training(

* دوره هاي تخصصي صداسازي ،مربوط به علاقمندان به آواز سنتي، كلاسيك و پاپ

* مسترکلاس سنتور زیر نظر استاد اردوان کامکار زمستان 1395 

* مستر کلاس تار و سه تار  زیر نظر استاد ارشد طهماسبی زمستان 1395  

* مستر کلاس آواز کلاسیک زیر نظر استاد خسرو علمیه دی 1396 
 
* برگزاری کلاس های تئاتر موزیکال ویژه ی کودکان

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ورود به سیستم

نام کاربری :
کلمه عبور :

اطلاعات تماس

 

صدای مشتری آوا

و کوک

کرج- چهارراه طالقانی-روبروی

برج آموت - خیابان قائم- پلاک125

آموزشگاه آوا


شماره تماس

026-32714182-32749413
32718779-32776110

پنل ارسال پیامک جهت
پیشنهاد، انتقاد و ارتباط مستقیم با مدیریت
200032714182

اینستاگرام آوا
ava_academy


کانال خبری آموزشگاه موسیقی آوا

درتلگرام
AVAmusicacademy@
اولین نفری باشید که خبردار میشوید!
امروز سه شنبه، 1 خرداد 1397
افزودن به سایت های مورد علاقه
بازدید ها : 1,636,370
در حال بارگذاری ...