افشین جلیلی ضیائیان

افشین جلیلی ضیائیان

گیتار کلاسیک
متولد 1350 در شهر تهران
ساز تخصصی: گیتار
تحصیلات: کارشناس ارشد نوازندگی از دانشگاه هنر تهران
پیشینه هنری
استاد دانشگاه در دروس: گیتار تخصصی، پیانو عمومی، فیزیک صوت، تربیت شنوایی، تئوری و مبانی موسیقی، هارمونی و ...
نوازندگی گیتار را از سال 1362 آغاز نمود و در سال 1367 توسط آقاي امير چيت ساز با گیتار کلاسیک آشنا شد و از سال 1368 دوره آموزشي خود را با آقای کاظم موذن پيگيري نمود.
دروس تئوری و نظری را با اساتیدی همچون محسن الهامیان ( تئوری مقدماتی و هارمونی) شریف لطفی ( دشیفراژ،مبانی و اصول اجرای موسیقی، سلفژ) سیاوش بیضائی ( هارمونی) حمید دیبازر( سلفژ، هارمونی کنترپوان فرم و آهنگسازی) امير اسلامي(هارموني، كنترپوان و سلفژ) پروفسور تنگيز شاولو خاشويلي (هارموني، سلفژ) محمدرضا تفضلی (فرم،کنترپوان) طی نمود.
و سایر دروس نظیر تاریخ موسیقی، ساز شناسی و ... را از کلاسهای دانشگاه هنر استفاده نمود. دوره آموزشی ایشان با اساتیدی همچون بهداد مقدسی و سیمون آیوازیان در تهران پیگیری شد. در سال 1372 با ارکستر جوانان به سرپرستی کریستیان داوید در انجمن ایران اتریش همکاری نمود.
در سال 1373 در رشته مهندسي متالورژي فارغ التحصيل گرديد.
در سال 1374به عنوان نفر اول مسابقات گيتار كلاسيك تهران انتخاب گرديد.
در سال 1376 طی آزمونی که در موسسه فرهنگی سفارت اتریش برگزار گردید به همراه خانم گلفام خيام و آقایان دکتر مهرداد پاکباز، علیرضا تفقدی، بابک فلسفی و بهزاد میرخانی جزو 6 نوازنده برگزیده کشور انتخاب گردید. طی چند سال دوره هایی را در کشورهاي اتريش و اسپانيا گذراند که طی آن در کلاس اساتیدی چون:
Prof. NIKITA KOSHKIN ,ALVARO PIERI, Prof. LEO WITOSZYNSKYJ, Prof. PEPE ROMERO
شرکت کرد.
در این مدت کنسرتهایی را بصورت خصوصی و همچنین در سالنهای عمومی برگزار نموده است. در سال 1382 در آزمون ورودی کارشناسی ارشد دانشگاه هنر پذیرفته شد.
از سال 1369 کار تدریس موسیقی را آغاز نمود.
ایشان در حال حاضر بعنوان مدرس، با برخی از دانشگاههای کشور همکاری دارند که در این دانشگاهها دروسی نظیر نوازندگی ساز گیتار کلاسیک، فیزیک صوت، سلفژ و تربیت شنوایی، هارمونی و سایر علوم موسیقی را تدریس مینمایند.
وي در سال 1383 آموزشگاه موسيقي آوا و در سال 1392 آموزشگاه کوک را تاسيس نمود.
روزهای حضور
شنبه، یکشنبه، چهارشنبه، پنجشنبه
بازگشت
آموزشگاه موسیقی آوا
info@ava-academy.irایمیل آموزشگاه موسیقی آوا
+98 26 327 18 779
+98 26 327 14 182
تلفن آموزشگاه موسیقی آوا
کرج- چهارراه طالقانی-روبروی برج آموت - خیابان قائم- پلاک125 آموزشگاه آواتلفن آموزشگاه موسیقی آوا
در حال بارگذاری ...